LIVE z Kup! - Koniec meczu! Wygrywamy 2:0!

OKS: Kościelny - Meryk, Pawelec, Riemann, Popczyk - Hober, Skowronek( Skoczylas 63'), Krzyminski, Obaka( Jainta 69') - Bienias( Kubacki 90') - Kowalczyk( Jasina 88')

Trener Grzegorz Krawczyk

Ławka rezerwowych: Kubacki, Halski, Jasina, Jainta, Skoczylas, Górka, Dębski

Należy odświeżyć co 30 sekund!

0' Piłkarze kończą rozgrzewkę. Za chwile rozpoczęcie spotkania!

2' Dominuje walka w środku boiska.

4' Rzut rożny dla gospodarzy po stracie piłki Skowronka.

6' Kolejny rzut rożny dla LZS-u, ale strzał głową poszybował nad bramką.

8' Indywidualna akcja Kowalczyka, który uderzył, ale bramkarz wypiąstkował. Dobitka Hobera w boczną siatkę.

10' Faul Hobera i rzut wolny z 30 metrów dla gospodarzy. Na szczęście dla nas nic groźnego z niego nie wynikło.

17' Dużo niedokładności w naszych poczynaniach.

19' Obaka z dystansu, ale bramkarz broni.

22' Przejmujemy inicjatywę, ale brakuje klarownych sytuacji.

24' Świetna akcja tria Bienias - Kowalczyk - Meryk, ale płaskiego dośrodkowania "Kowala" nikt nie zamknął.

26' Bienias z woleja z 25 metrów prosto do koszyczka bramkarza. Dobra próba!

27' GOOOOL!!! Kowalczyk!! Hober dogrywa na 10 metr i Kowalczyk precyzyjnym uderzeniem nie daje szans  bramkarzowi!

34' GOOOOL!!! Obaka!! Hober z wolnego w poprzeczkę, dobitka Bieniasa zatrzymana przez bramkarza, ale wobec dobitki Obaki jest bezradny, który z 3 metrów podwyższa prowadzenie!

39' Prostopadłe podanie do Hobera w ostatniej chwili przejął obrońca.

40' Strzał Popczyka z dystansu złapał bramkarz.

41' Dośrodkowanie Bieniasa z wolnego wybijają obrońcy.

43' Zagrożenie pod naszą bramką, ale pomocnik LZS-u przeciągnął dośrodkowanie.

44' Brutalne wejście w Bieniasa na prostej nodze..tylko żółta kartka..

45' Koniec I połowy. Wygrywamy 2:0 po bramkach Kowalczyka i Obaki.

46' Rozpoczynamy bez zmian.

47' Pomysłowo rozegrany rzut wolny pomiędzy Hoberem i Bieniasem. Niestety tylko poprzeczka.

48' Żółta kartka dla Bieniasa.

49' Pawelec głową nad bramką.

52' Kąśliwy strzał Kowalczyka broni bramkarz.

54' Groźny strzał Bojara głową. Piłka poszybowała nad bramką.

55' Długa piłka w kierunku naszej bramki, ale Kościelny zażegnuje niebezpieczeństwo.

58' Ważny odbiór Skowronka, Bienias idealnie wypuszcza Hobera, którego uderzenie minimalnie mija słupek bramki.

60' Groźnie pod naszą bramką, ale wychodzimy z tego obronną ręką.

61' Nerwowo na boisku. Faul za faulem.

63' Skoczylas debiutuję w oficjalnym meczu OKS-u. Zmienia Skowronka.

66' Kościelny sfaulował Bojara w polu karnym. Bez kartki i bez gola! Napastnik LZS-u strzelił z karnego wysoko nad bramką!

69' Jainta za Obakę.

71' Składna akcja OKS-u. Hober wypuszcza Bieniasa, ale jego uderzenie na rzut rożny sparował bramkarz.

78' Kontrolujemy spotkanie. Mamy nadzieję, że do końca!

83' Kontratak OKS-u i Jainta w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza.

84' Żółta kartka dla Jainty.

88' Jasina za Kowalczyka

89' Bojar uderza nad bramką.

90' Kościelny świetną paradą ratuje nas od straty bramki.

90' Kubacki za Bieniasa.

90' Sędzia dolicza 3 minuty.

90'+1 Skoczylas z 30 metrów, ale bramkarz broni.

90'+3 KONIEC MECZU! Wygrywamy 2:0!