Sparta Paczków 1:2 OKS Olesno

0:1 Bienias 49'

0:2 Kowalczyk 57'

1:2 Bobiński 87'

Witamy z Paczkowa wszystkich sympatyków Oleskiego Klubu Sportowego! Już za kilkanaście minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy Spartą Paczków a OKS-em Olesno. Zapraszamy do śledzenia relacji live! Prosimy odświeżać co 30 sekund.

Ławka rezerwowych: Halski, Kubacki, Jasina, Flak, Rozik, Skowronek, Jainta

Żółte kartki: Skoczylas

Trener Grzegorz Krawczyk

1' Gospodarze rozpoczynają od środka boiska.

4' Wrzucenie piłki przez pomocnika gospodarzy w nasze pole karne, ale Pawelec wybija piłkę.

7' Hober dopada do bezpańskiej piłki, podaje do Bieniasa, którego strzał broni bramkarz Sparty.

10' Na boisku dominuje walka w środku pola.

11' Dobry przerzut Krzyminskiego do "Pewala", który przerzuca piłkę nad bramką.

14' Koronkowa akcja OKS-u, ale po wrzutce Hobera piłkę łapie bramkarz.

16' Niebezpieczne dośrodkowanie Niziołka, ale na nasze szczęście piłka wylądowała za poprzeczką.

17' Po rzucie wolnym Bieniasa zagotowało się w polu karnym paczkowian. Dalej 0:0.

23' Paczków wychodził z kontratakiem, ale Kościelny ubiegł napastnika.

26' Strzał Bieniasa z 16 metrów trafia w obrońce i mamy rzut rożny.

27' Pawelec z 5 metrów trafia w..naszego zawodnika. Coraz mocniej pachnie bramką.

29' Indywidualna akcja Skoczylasa, po której mamy rzut rożny. Hober uderza głową w bramkarza.

30' Żółta kartka dla Kowalskiego za faul na Bieniasie. Mamy rzut wolny z 25 metrów.

31' Po dośrodkowaniu Bieniasa paczkowianie wybijają piłkę na aut.

32' Strzał Jeziorowskiego, który na raty broni bramkarz.

37' Z dystansu Bienias - broni bramkarz.

41' Sparta była bardzo blisko objęcia prowadzenia, ale uderzenie z 10 metrów na rzut rożny sparował Kościelny.

44' Pod koniec I połowy gra jest często przerywana przez faule.

45' Koniec I połowy. 0:0

46' Rozpoczynamy od środka. II połowę rozpoczynamy bez zmian.

47' Kowalczyk strzela obok bramki po ładnej akcji Krzyminskiego.

49' GOOOOLLLLL!! Rzut wolny z 20 metrów zamienia na bramkę Michał Bienias!!

50' Zaraz po wznowieniu gry przejęliśmy piłkę a znowu faulowany na 20 metrze był Bienias. Tym razem uderzył minimalnie obok bramki..

53' Rzut rożny w naszym wykonaniu, ale piłkę piąstkuje bramkarz.

56' Jesteśmy blisko kolejnej bramki. Walczyć OKS!!

57' Fantastyczna akcja OKS-u! Świetne dośrodkowanie Jeziorowskiego uderzeniem głową zamyka Kowalczyk! 2:0 dla OKS-u!

62' Po rzucie wolnym Sparty uderzenie pomocnika poszybowało wysoko nad bramką.

64' Kolejne dośrodkowanie z rzutu wolnego paczkowian, ale uderzenie głową napastnika gospodarzy poszybowało nad bramką.

66' Szybki kontratak OKS-u. Niestety Bienias uderzył w słupek.. Dalej 2:0.

69' Oddaliśmy inicjatywę i nastawiamy się na kontrataki.

70' Żółta kartka dla Skoczylasa.

72' Strzał Jeziorowskiego broni bramkarz.

73' Żółta kartka dla Bogdanowicza.

74' Skowronek za Skoczylasa.

79' Dalej 2:0.

83' Popisowy kontratak przeprowadzony przez Bieniasa, Kowalczyka i Hobera. Niestety ten ostatni po wyłożeniu piłki przez Kowalczyka uderza obok bramki.

84' Jainta za Bieniasa.

87' Tracimy bramkę. Dośrodkowanie Niziołka głową wykańcza Bobiński..

88; Jasina za Kowalczyka.

90' Kubacki za Hobera.

90'+1 Pomocnik gospodarzy uderza obok bramki..Co za emocje..

90'+3 Koniec meczu! Wygrywamy 2:1 w Paczkowie i dopisujemy do swojego konta 3 punkty!