OKS bezradny

OKS Olesno - iPrime Bogacica   0:9/0:1/

bramki: 0:1 Mateusz Kiecko/'43/, 0:2 Mateusz Kiecko /'54/ ,0:3 Pielok/'58/,0:4 Reisch/'70/,0:5 testowany/'73/,0:6 Reisch/''80/, 0:7 testowany/'85/, 0:8 testowany/'90/, 0:9 testowany

OKS: Jeziorowski - Pawlik,Krzymiński,Matysiok,testowany - Flak,Skowronek,Huć,testowany,testowany- Gąsiorowski . Po przerwie: Zorychta,Kamski,Stróżyk, trzech testowanych.

W trzecim sparingu przegrywamy wysoko z beniaminkiem IV ligi . iPrime Bogacica mający w składzie kilku doświadczonych piłkarzy z I,II i III-ligową przeszłością / Orłowicz,Glanowki,Nykiel,Moś,Reisch/ nie dał żadnych szans naszemu zespołowi.  Do przerwy,mimo przewagi piłkarzy z Bogacicy,długo utrzymywał się wynik bezbramkowy a jedyna bramka padła w 43 min. W drugiej połowie IV-ligowcy zagrali jednak agresywniej, z dużą determinacją ,aplikując nam aż osiem goli... Dwie bramki w tym meczu strzelił dla Bogacicy Mateusz Kiecko,który w poprzednim sezonie grał w naszym  klubie.

W naszej drużynie zagrało 6 testowanych piłkarzy /wszyscy grali już w poprzednich sparingach/. Czasu na skompletowanie kadry na sezon 2023/24 coraz mniej i zapewne trener Arkadiusz Świerc po ostatnim sparingu w piątek z Liswartą  w Krzepicach /28.07.godz. 18,00/ podejmie decyzje,którzy z nich zostaną w naszym Klubie. W sparingach nie uczestniczy Marcin Jantos ale zostaje w naszym klubie na kolejny sezon /pytanie: w jakiej formie.../. Jest jeszcze oczywiście Gabriel Molski,który dziś nie zagrał /sprawy osobiste/  Z Klubem rozstaje się natomiast Marek Koziol,który przyjął ofertę Polonii Nysa. To kolejny po Dawidzie Sładku /LZS Starościn/, Krzysztofie Lechu,Trafimie Kisialiou /powrót na Białoruś/, Mateuszu Kiecko /iPrime Bogacica/, Kacprze Michnickim i Mateuszu Kuzaju /nie podjął treningów/ piłkarz,który rozstał się z naszym Klubem.