Testowania ciąg dalszy

OKS  - KS Rajfel Krasiejów  3:4/2:2/

bramki: 1:0 Thomas Skowronek /'12/ , 1:1 /'17/, 1:2 /'41/ , 2:2 Dominik Flak/'43/, 3:2 Marcin Kamski/'65/ , 3:3 / '69/ , 3:4 /'83/  .  W 60 min. Adam Huć nie wykorzystał rzutu karnego

I połowa: Jeziorowski - testowany,Molski,Stróżyk,Pawlik - testowany,testowany,testowany,Skowronek,testowany-testowany

II połowa:  testowany - Siemski ,testowany,Krzymiński,testowany - testowany,Matysiok,Huć,Kamski,Zorychta- Gąsiorowski

W drugim sparingu przegrywamy z szóstą drużyną klasy okręgowej ubiegłego sezonu. Trener Arkadiusz Świerc testował w tym meczu aż dziesięciu piłkarzy / w tym większość z pierwszego,przegranego sparingu ze Stalą Zawadzkie/. Choć przegrywamy drugi sparing to oczywiście za wcześnie na wyciąganie wniosków i ocenę poszczególnych piłkarzy.  Widać już jednak teraz ,że czekający nas sezon to nie będzie spacerek i trzeba będzie grac dużo lepiej aby liczyć się w stawce drużyn walczących o awans.

W GALERII zdjęcia z tego sparingu / autor:Weronika Hadrian/

26 lipca /środa/ godz. 18,30 zagramy w Gronowicach kolejny sparing tym razem z iPrime Bogacica/beniaminek IV ligi/  -będzie to na pewno wymagający przeciwnik... Jednak dopiero po zakończeniu testów / w piątek 28.07. godz. 18,00 zagramy jeszcze w Krzepicach z Liswartą/ i ustaleniu kadry dowiemy się jak będzie wyglądał OKS w nowej "okręgówkowej" szacie. Takim generalnym testem powinien być pucharowy mecz 5 sierpnia z Piastem w Gorzowie Śl.

12 sierpnia ruszają rozgrywki sezonu 2023/24. OZPN podał już terminarz rozgrywek gr.I klasy okręgowej.

Na inaugurację zagramy w Oleśnie z beniaminkiem LZS Rudatom Kępa - 12 sierpnia godz.17,00