Porażka w pierwszym sparingu

Stal Zawadzkie - OKS Olesno  3:2/2:1/

bramki: 1:0 testowany / '10 /, 2:0 Grzegorz Meinhardt /'23 /, 2:1 Dominik Flak /' 35/, 3:1 Yaroslav Voloshyn /'70 /, 3:2 testowany  /'85/

I połowa :Jeziorowski - Zorychta,Krzymiński,Koziol,Pawlik - Flak,Skowronek,Stróżyk,testowany,testowany- testowany

II połowa: Jeziorowski - Siemski,Molski,testowany,testowany -testowany,Huć,Kamski,testowany,testowany-testowany

W pierwszym meczu sparingowym w ramach przygotowań do gry w klasie okręgowej w sezonie 2023/24 nasza drużyna przegrała 2:3 z beniaminkiem klasy okręgowej Stalą Zawadzkie. Trener Arkadiusz Świerc przyglądał się grze aż dziewięciu piłkarzom testowanym / w tym trzem już grającym kiedyś w naszym Klubie/. W kolejnych sparingach zaprezentują się na pewno kolejni chętni do gry w naszym zespole bo kilku zawodników z dotychczasowej kadry opuszcza Olesno i potrzeba kadrę uzupełnić.Temu służą sparingi,których zagramy jeszcze trzy/ Krasiejów,Bogacica i Krzepice/

Wiadomo już,że oprócz Trafima Kisialiou /powrót na Białoruś/ nie zobaczymy  w naszych barwach:

- Dawida Sładka /  LZS Starościn/

- Kacpra Michnickiego

- Mateusza Kuzaja / nie podjął treningów/

- Mateusza Kiecko / IPrime Bogacica ? /

W dzisiejszym sparingu,który nie wypadł dla nas ,mówiąc delikatnie,zbyt obiecująco nie zagrali z różnych powodów Marcin Jantos, Damian Gąsiorowski i Damian Matysiok. Zawodnicy ci  pozostają jednak w naszym Klubie na kolejny sezon.

Już we wtorek 18 lipca o godz. 18,30 zagramy w Oleśnie kolejny sparing a przeciwnikiem będzie nasz rywal w nowym sezonie KS Krasiejów.