Pewna wygrana juniorów!
OKS Olesno - Polonia Głubczyce 4:1 (2:1)
OKS: Sitek D.-Famuła J.,Molski G.,Siemski T.(56' Parkitny A.),Świtalski P.-Kubik T.(46'ż.k.);,Wnuk N.,Trzęsiok N.,Huć A.,Pawlik J.(62' Konieczny M.)-Kuzaj M.(40' Zug D.)
Trener Andrzej Świerc
''Pewne i zasłużone zwycięstwo naszych juniorów, a co ważniejsze odniesione po bardzo dobrym meczu. Trzeba pochwalić cały zespół za zaangażowanie i ambitną walkę przez cały mecz. Od początku spotkania toczyła się twarda walka w środku pola, którą nasi piłkarze wygrali mimo dość brutalnej gry przeciwnika. W 17 minucie po rzucie rożnym bramkę zdobył G.Molski. Na 2:0 w 26 minucie podwyższył pięknym strzałem z rzutu wolnego N.Trzęsiok. Parę minut później goście odpowiedzieli równie piękną bramką z rzutu wolnego. W drugiej połowie przez chwilę to goście próbowali atakować, starając się doprowadzi ć do wyrównania. Na szczęście w 57 minucie D.Zug w swoim stylu uderzył precyzyjnie z lewej nogi po ziemi i prowadziliśmy 3:1. W 78 minucie T.Kubik wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na nim. Zresztą, za faule na nim sędzia mógł śmiało podyktować jeszcze dwa rzuty karne, ale niestety kolejny raz sędziowanie pozostawiało dużo do życzenia.
Po tym spotkaniu pozostaliśmy nadal liderem tabeli, mając dwa punkty przewagi nad Namysłowem. Niestety, dzisiejszy mecz z kontuzją zakończył A.Huć, który świetny występ zakończył ze złamanym palcem lewej reki. Miejmy nadzieję,że jak najszybciej wróci do gry.
Za tydzień gramy wyjazdowy mecz z Koksownikiem Zdzieszowice, który po 8 kolejkach zajmuje trzecie miejsce w tabeli.''