Piast Strzelce Opolskie 0 : 3 OKS Olesno

OKS Olesno : Sładek - Flak, Ficek, Baros, Kubacki, Jaroń, Huć, Jeziorowski, Skowronek, Jasina, Gąsiorowski

Rezerwowi : Kalus, Setlak, Konieczny, Molski, Pawlik, Zawada

Trener : Sebastian Kopel   Kierownik drużyny : Adam Kutynia

.

Piast Strzelce Opolskie :  Wastag, Weiss, Zimon, Strzelecki, Olewicz, Obaka, Łazarek, Kozołup, Jys, Dada, Glinka

Rezerwowi : Burzan, Dada, Kałka, Majewski, Trytko

Wynik meczu może mylnie wskazywać na to, że za naszymi piłkarzami łatwa przeprawa w meczu ze Strzelcami. Nic jednak takiego nie miało miejsca. Początek spotkania przebiegał pod dyktando gości. Swoją lepszą dyspozycję przerodzili w kilka sytuacji, z których na szczęście żadna nie zakończyła się bramką. Po przerwie role się odwróciły. To nasi piłkarze przejęli dominację na boisku, a efekty tego przyszły juz po kilku minutach. W 51' meczu, pierwszą bramkę w swojej seniorskiej karierze zdobył Adam Huć, dobrze wykorzystując dośrodkowanie. Parę minut później, bo już w 57' wynik na 2:0 podwyższył Jeziorowski. To jednak nie do końca zgasiło ambicje gospodarzy. Przy stanie 0:2, piłkarze Piasta egezkwowali rzut karny. Dobrą paradą popisał się jednak nasz bramkarz i zdołał obronić jedenastkę. Po tym nadzieje piłkarzy ze Strzelec umarły. Gwoździem do trumny była strzelona w 72' bramka przez Setlaka. Dobrze wykorzystał dośrodkowanie i efektownie przeniósł "szczupakiem" piłkę do bramki Piasta.

Gratulujemy naszym piłkarzom, a już za tydzień czeka nas klasyk, czyli mecz w pobliskim Ozimku. Zapraszamy wszystkich kibiców :)