Pogrom w Gogolinie!
MKS Gogolin - OKS Olesno 0:5
OKS: Polak W.(65' Sitek D.) - Famuła J.,Molski G.,Siemski T.,Świtalski P. - Kubik T.,Huć A.,Wnuk N.(56' Małolepszy R.), Kuzaj M.,Pawlik J.- Zug D.(41' Trzęsiok N.)
Trener Arkadiusz Świerc
''Tym razem wyjazdowy mecz naszych juniorów młodszych zakończył się wysoką wygraną naszych piłkarzy. Nawet przez moment nasza przewaga nie podlegała dyskusji. Mimo to, nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Na boisku panował duży chaos, nasza gra była zbyt wolna, aby zaskoczyć naszych rywali. Dopiero w 31 min. po rzucie rożnym i podaniu M.Kuzaja strzałem pod poprzeczkę bramkę zdobył G.Molski. W 35 min. podanie D.Zuga do M.Kuzaja i ten z lewej strony pola karnego podwyższa na 2:0. Minutę przed końcem pierwszej połowy T.Kubik wykorzystał piękne, prostopadłe podanie N.Wnuka i w sytuacji sam na sam strzelił trzecią bramkę dla naszej drużyny. W 43 min. J.Pawlik przejął piłkę po błędzie bramkarza gospodarzy i zdobył bramkę na 4:0.
W 60 min. M.Kuzaj w podobnej sytuacji ustalił wynik meczu na 5:0. Mimo przeciętnej gry bez problemu zdobyliśmy kolejne 3 punkty. Trzeba jednak dodać, że kilku naszych zawodników grało z lekkimi urazami, poza tym temperatura(mecz zaczął się o godz.14) i dosyć mocny wiatr też nie ułatwiały nam gry.
W najbliższą sobotę o godz. 11.00 podejmujemy u siebie zespół Czarnych Otmuchów. Trzeba mieć nadzieję,że wynik będzie podobny, ale gra zdecydowanie lepsza.