Odra II Opole - OKS I Olesno 2-1 (2-1)

Bramka: Grzegorz Siemski

OKS: M.Janicki (J.Lubojański) - A.Górok M.Struzik, P.Dębski, G.Siemski, M.Stróżyk, M.Bawej, A.Psyk, M.Rymarczyk orazM.Piecuch, P.Flak, D.Ticman, F.Wójcik
Trener Zbigniew Bienias
Przegraną naszych młodzików zakończył się mecz z druga drużyną Odry Opole. Pierwsze 15 minut pod dyktando naszej drużyny, która przewyższała gospodarzy pod względem fizycznym. W 10 minucie po indywidualnej akcji Grzegorz Siemski dał naszym zawodnikom prowadzenie, później miał jeszcze kilka okazji, ale więcej razy nie potrafił pokonać bramkarza gości. W drugiej części I połowy do głosu zaczęła dochodzić Odra
kilka razy groźnie zaatakowała i dwa razy po bramkach Oliwiera Butryma i Mateusza Stefanowskiego zakończyła zwycięsko początkowe 30 min spotkania.
Druga część z lekką przewagą opolan, nasi zawodnicy zagrali poprawnie w obronie, ale niestety w ofensywie mieliśmy za sprawą słabszej postawy zawodników przednich formacji mieliśmy niewiele argumentów pozwalających na odwrócenie wyników spotkania.
OKS II Olesno - LZS Rudniki 3-2 (0-1)
Bramki:Dawid Kaczmarczyk - 2,Daniel Machnik
OKS: M.Żołędź - P.Ceglarek, S.Dankowiak, K.Jeziorek, M.Kiełbus, P.Kokot, R.Sobczyk, M.Dytman, D.Kaczmarczyk, M.Nowak, P.Gryga, A. Świtalski, M.Kapała, D.Seidel, M.Janczyk, Ch.Kaczmarek, D.Machnik

Trener Michał Bienias
Miłą niespodziankę sprawiła druga drużyna młodzików. Po zeszłotygodniowej wysokiej porażce z Wołczynem tym razem gościliśmy lidera LZS Rudniki i kolejny raz okazało się, że większość punktów podopieczni Michała Bieniasa zdobywają z drużynami z czołówki tabeli.
Do przerwy przegrywaliśmy 0-1, ale w 37. minucie Dawid Kaczmarek wyrównał. Goście ponownie objęli prowadzenie w 42`, ale ponownie Dawid doprowadził do remisu. Zwycięską bramkę trzy minuty przed końcem zdobył Daniel Machnik i nasi młodzi piłkarze mogli odtańczyć taniec radości.