Stal Brzeg - OKS Olesno 6-4 (3-2)

Bramki:PatrykCeglarek, Grzegorz Siemski, Franciszek Wójcik, Jan Dębski

OKS: Arkadiusz Gruca (Jakub Lubojański, Marek Janicki) - Bartłomiej Kalinowski, Sebastian Sąsała, Sebastian Jeż, Patryk Ceglarek(c) (Fanciszek Wójcik), Kacper Famuła (Michał Famuła) Dawid Kubas (Mateusz Bawej), Grzegorz Siemski, Jan Dębski, Adam Psyk, Tymoteusz Paliga (Mateusz Drynda)

Trener Krzysztof Meryk

"Niestety porażką zakończyli mecz 6. kolejki OLT podopiecznych Krzysztofa Meryka. Zaczęliśmy mecz z przytupem, bo już w 3. minucie Patryk Ceglarek wykonuje rzut wolny z za bocznej linii pola karnego i pakuje piłkę pod poprzeczkę. Chwilę później nasz kapitan popisuje się asystą posyłając prostopadłą piłką do Grześka Siemskiego i nasz skrzydłowy bez trudu pokonuje bramkarza gości. Szybko zdobyte dwubramkowe prowadzenie uśpiło nasz zespół i Stal szybko wyrównała po niemal identycznych akcjach - wygrana piłka w środku pola, piłka zagrana do jednego z dwóch szybkich i silnych napastników i nasza linia obrony miała wielki kłopot z ich zastopowaniem. Już w 15. minucie przegrywaliśmy 3-2 i nie umieliśmy odzyskać równowagi do końca I połowy.

Drugą połowę, niestety już bez naszego kapitana, który przegrał walkę z kontuzją, ponownie otwarliśmy bramką; strzał z dystansu Sebastiana Jeża trafia w słupek i najsprytniejszy był Franek Wójcik dobijając piłkę do bramki. Sześc minut później ponownie Michał Keczmar wymanewrował naszą obronę i strzelił czwartą bramkę dla Stali. Nasi zawodnicy nie poddawali się w w końcu w 70. minucie świetnym strzałem z dystansu popisał się Jasiu Dębski ponownie doprowadzając ponownie do remisu.

Niestety, w ciągu ostatnich pięciu minut nasi zawodnicy zaprzepaścili cały wysiłek włożony w II połowę spotkania. Straty piłki w środku pola i błędy w ustawieniu spowodowały, że kolejne swoje bramki dołożyli D.Mozoła i M.Keczmer i sen o puntach wywiezionych z Brzegu prysł."