Pewna wygrana juniorów młodszych !
OKS Olesno : Stal Brzeg 3:1 (1:0)
.
Skład: Jeziorowski B.(80' Sitek D.)-Famuła J.(77' Świtalski P),Siemski T(ż.k.),Molski G(c)(ż.k.),Pawlik J.(65' Flak T.)-Zug D.(88' Pownuk K.).Wolny Sz.(80' Barowski D.).Skonieczny J.(83' Sąsała S.),Huć A.(ż.k.),Konieczny M.-Skonieczny M(88' Famuła K.)
.
W piątej kolejce odnieśliśmy pewne zwycięstwo nad Stala Brzeg.Przez cały mecz mieliśmy przewagę,chociaż trzeba przyznać,że przeciwnik bardzo dobrze rozgrywał piłkę i stwarzał nam duże problemy przy rzutach wolnych.W 33 min. D.Zug w swoim stylu uderzył po długim rogu i dał nam prowadzenie.W 77 min. nasz kapitan G.Molski po rzucie rożnym podwyższył na 2:0,choć tym razem nie był to strzał głową,ale uderzenie prawą nogą.W 85 min. T.Siemski nie wykorzystał rzutu karnego,podyktowanego za faul na G.Molskim.Trzeba jednak pochwalić bramkarza gości,który kapitalną paradą obronił strzał naszego zawodnika i w ogóle był chyba najlepszym zawodnikiem Stali.Już w doliczonym czasie gry A.Huć ,,zabawił się'' z trzema obrońcami rywala w narożniku pola karnego i wystawił idealną piłkę K.Pownukowi,który zdobył bramkę na 3:0.Minutę później chwilę dekoncentracji naszych zawodników wykorzystali goście zdobywając honorową bramkę.Warto jednak dodać,że wszyscy zawodnicy Stali,to piłkarze rocznika 2004,a więc o dwa lata młodsi od niektórych naszych chłopców i w przyszłym sezonie mogą nie mieć sobie równych w lidze.