Remis z Porawiem

OKS Olesno -  Porawie Większyce  0:0

żółte kartki: Jeziorowski,Skowronek - Pedchenko        sędziował:Michał Mazurek/Opole/

OKS: Sładek - Pawlik,Ficek,Krzymiński,Jeziorowski - Jantos/'90 Stróżyk/,Skowronek,Baros/'75 R.Lasik/,    Kościelny/'65 Skonieczny/,Piontek/'65 Matysiok/- K.Lasik/'90 T.Flak/

Porawie: Olszewski - Łebkowski,Bury,Kampa,Witoszek - Stobrawe/'76 Woźny/,Wojdanowski/'83 Adamus/,    Pedchenko, Rypa,Linek- Jędrzejczyk/'83 Gawlik/

Punkt zdobyty w starciu z sąsiadem w tabeli wydaje się być sprawiedliwym wynikiem. Do gości należała pierwsza połowa,my przeważaliśmy w drugiej a obydwie drużyny stwarzały zagrożenie głównie po strzałach z dystansu. Mecz nie był pięknym widowiskiem - można go określić jako typową IV-ligową "młóckę" gdzie reżyserem gry był w wielu przypadkach silny wiatr...

Zapis minutowy:

9 min. - po wrzutce w nasze pole karne Jakub Pawlik źle obliczył lot piłki,która dostała się pod nogi Kamila Stobrawe. Jego strzał z narożnika pola karnego mija lewy słupek naszej bramki,

20 min. - z dystansu niecelnie strzela Mateusz Jędrzejczyk,

22 min. - po błędzie Arkadiusza Świerca piłkę przejmują goście,która trafia na 10 m. do Tymoteusza Wojdanowskiego.Jego strzał mija prawy słupek naszej bramki,

24 min. - Marcin Jantos indywidualnie w polu karnym -kończy swoją akcję strzałem obronionym przez Tomasza Olszewskiego,

28 min. - Adam Piontek przedarł się prawym skrzydłem ale jego silny strzał z narożnika pola karnego przechodzi obok prawego słupka,

29 min. - kontra OKS-u zakończona strzałem Filipa Kościelnego zablokowanym jednak przez stoperów Porawia

Pierwsza połowa bez bramek ze wskazaniem na gości,którzy wyglądali piłkarsko lepiej.

50 min. - strzał Adama Witoszka ponad bramką,

53 min. - j.w. Kamil Stobrawe,

57 min. - groźnie w naszym polu karnym: Patryk Linek lepszy w pojedynku z Mateuszem Jeziorowskim ale jego mocny strzał z 14 m. mija prawy słupek naszej bramki,

61 min. - groźna kontra Większyc : Kevin Ficek blokuje strzał Wojdanowskiego,

70 min. - po rzucie rożnym Thomasa Skowronka głową z 10 m. strzela Arkadiusz Świerc ale Olszewski pewnie łapie piłkę !

73 min. - ładny strzał Jakuba Skoniecznego z 25 m. ląduje nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Olszewskiego,

82 min. -  j.w. Klaudiusz Lasik

Na koncie po 14 kolejce mamy więc 14 punktów co pozwoliło nam utrzymać bezpieczną 12 lokatę w tabeli. Przed nami natomiast dwa ważne mecze z drużynami,które są w tabeli za nami:Victoria Chróścice i Skalnik Gracze. Komplet punktów w tych meczach na pewno leży w zasięgu naszej drużyny i na to liczymy !