OKS Olesno : Zawada- Meryk, Ficek, Krzymiński, Kubacki, Baros, Kaczor, Hober, Świerc, Gąsiorowski, Setlak

Rezerwowi : Sładek, Jasina, Piontek, Brodziak, Flak, Gacmaga, Wasser

Trener : Dawid Nowacki     Kierownik drużyny : Adam Kutynia

.

LZS Starowice : Kleeman - Elton dos santos, Jaroszyński, Babynskykh, Cichocki, Poważny, Rudnik, Rzepka, Sacha, Stencel, Strząpała

Rezerwowi : Kobylnik, Pawlus, Wąsek, Józefkiewicz, Bonar, Mikitów

.

Od początku meczu, ekipa gości miała przewagę w posiadaniu piłki. Nie naciskali jednak dostatecznie, aby pokonać Zawadę. Gra była w miarę wyrównana, a Starowice pierwszą bramkę zdobyły w drugiej połowie. W 50 minucie meczu, po błędzie w komunikacji, źle piłkę wybijał Zawada, do której szybko dobiegł Jaroszyński i wykorzystał tę okazję, zdobywając bramkę. Po tej bramce, ekipa ze Starowic zaczęła mieć naprawdę dużą przewagę na boisku, a nasi zawodnicy mieli spore problemy z wyprowadzeniem akcji. Starania gości przyniosły rezultaty, bo już w w 59' wynik zmienił się na 2:0. Po dośrodkowaniu z boku boiska, dobrze ustawiony Poważny nie miał najmniejszych kłopotów ze skierowaniem piłki do siatki. Do końca meczu wynik, ale również obraz gry nie uległy zmianie. Starowice przeważały, ale nasi piłkarze nie pozwolili im na strzelenie większej ilości bramek. Za tydzień mecz ze Swornicą Czarnowąsy. Można by napisać, że będzie to ważne spotkanie, ale w sytuacji, w jakiej się znajdujemy, każde spotkanie jest bardzo ważne. Trzymamy kciuki za naszych piłkarzy :)