Sukcesy drużyn młodzieżowych! - podsumowanie sezonu

Sukcesy drużyn młodzieżowych! - podsumowanie sezonu

I liga juniorów młodszych - gr.spadkowa

trener Arkadiusz Świerc

Ostatni mecz w grupie spadkowej I Ligi Juniorów Młodszych rozegraliśmy 26 czerwca i pierwszy raz zagraliśmy na zero z tyłu.Mieliśmy przez cały mecz przewagę miecz pod kontrolą. W 27' G.Siemski wykorzystał podanie M.Stróżyka i objęliśmy prowadzenie.Minutę przed przerwą ponownie G.Siemski,tym razem faulowany w polu karnym podwyższa z karnego na 0:2. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy M.Stróżyk wykorzystał podanie P.Dębskiego i ustalił wynik meczu.Gospodarze próbowali nam zagrozić głównie strzałami z dystansu,ale robili to nieskutecznie albo na posterunku był M.Janicki.Trzeba podkreślić, że mecz był rozgrywany na bardzo twardym i nierównym boisku, które nie pozwalało na płynną grę.

W związku z tym, że Ligota Oleska przegrała ostatni mecz 6:1 w Krapkowicach,to nasz zespół wygrał grupę spadkową i zajął ostatecznie 5 miejsce w pierwszej lidze JM!!

Polonia Biała : OKS Olesno 0:3(0:2)
Janicki M.-Psyk A., Kalinowski B., Rogowski M.(ż.k.), Famuła M.(65' Sobczyk R.)-Wójcik F.(70' Kiełbus M.) Dębski P.(80' Kokot P.),Jeż S., Stróżyk M.(70' Gruca A.),Górok A.(60' Flak P.)-Siemski G.(80' Famuła B.)
relacja:  Arkadiusz Świerc
================================================================================
I liga młodzików - trener Sebastian Kopel
Do sezonu 2020/21 przystępowaliśmy nie wiedząc o jakie cele będziemy grali. Nie znaliśmy potencjału rywali, ale też nie do końca wiedzieliśmy na co stać nas samych, tym bardziej, że graliśmy rocznikiem młodszym.
Bardzo udany start i generalnie cała runda jesienna rozbujała tylko nasze ambicje.
Wiosną mieliśmy swoje problemy, nasza forma nie zawsze była taka jak byśmy chcieli, ale bardzo dobra końcówka sezonu pozwoliła nam na wygranie całej ligi.
Wyniki wynikami, ale celem nadrzędnym w przypadku drużyn młodzieżowych jest przede wszystkim rozwój indywidualny młodych zawodników.
Każdy z naszych chłopaków z pewnością zaliczył duży skok jakościowy i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że tak indywidualnie jak i zespołowo jesteśmy lepsi niż rok temu
Sezon ligowy statystycznie:
Rozegrane spotkania-28
Zwycięstwa-21
Remisy-2
Porażki - 5
Punkty-65
Stosunek bramek 126-38
Strzelcy bramek:
Gliński - 35
Kościelny - 23
Przyklenk - 17
Smoliński - 12
Blukacz - 9
Więcław l - 8
Wiktor - 7
Bieniek - 5
Flak - 3
Lerche - 2
Bioły, Dudek, Jendrak, Poka, samobój-1
====
relacja: Sebastian Kopel / więcej na  https://www.facebook.com/OKS-Olesno-rocznik-2009-578659679002939 /

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości