OKS I Olesno - Unia Kolonowskie 3-0 (2-0)

Bramki:Adam Psyk, Grzegorz Siemski, samobójcza

OKS: M.Janicki, J.Lubojański - M.Bawej, M.Struzik, M.Rymarczyk, J.Dębski, P.Dębski, G.Siemski, M.Stróżyk, M.Famuła, P.Flak, F.Wójcik, M.Piecuch, A.Psyk, D.Ticman
Trener Zbigniew Bienias
''Zwycięstwo podopiecznych Zbigniewa Bieniasa na rozpoczęcie rozgrywek w Wojewódzkiej Lidze Młodzików. Goście już na samym spotkania początku mogli zdobyć gola po przypadkowej akcji i w zamieszaniu w polu karnym Kuby Lubojańskiego obili słupek i poprzeczkę naszej bramki. Kolejne minuty to już dominacja OKS-u . W trzeciej minucie pod presją Franka Wójcika obrońca gości pokonuje własnego bramkarza. Mimo dużej przewagi na kolejną zdobycz bramkową musieliśmy czekać do 27 minuty kiedy po strzale w poprzeczkę do dobitki wystartował Adam Psyk i podwyższył na 2:0.
10 minut po przerwie znakomitym strzałem z dystansu popisał się Grzesiek Siemski i golkiper Unii nie miał nic do powiedzenia. Mimo jeszcze kilku znakomitych okazji więcej bramek nie padło. Goście przez całe spotkanie skonstruowali jedną składną akcję po której musiał interweniować Marek Janicki. Kolejne spotkanie naszych młodzików dopiero 14 kwietnia.