Swornica rozgromiona!
Swornica Czarnowąsy : OKS Olesno 0:5(0:3)
OKS: Skład: B.Jeziorowski(W.Polak 62')-A.Parkitny(J.Famuła 62'),G.Molski,M.Biernacki,L.Uniatowski(P.Świtalski 70')-Sz.Wolny(T.Kubik 41'),J.Flak(T.Siemski 41'),N.Trzęsiok(J.Pawlik 70'),M.Gliński-D.Zug(A.Huć 41'),F.Niejadlik
''Nasi juniorzy młodsi odnieśli efektowne zwycięstwo nad mocna ekipą z Czarnowąs. Wzmocnieni trzema zawodnikami drużyny juniorów starszych od pierwszej minuty zdominowali wydarzenia na boisku. Już w 4 minucie asystę zaliczył nasz bramkarz, który dokładnym wykopem obsłużył D.Zuga, a ten urwał się obrońcom i strzałem obok bramkarza dał nam prowadzenie. W 10 minucie F.Niejadlik dośrodkował w pole karne, a tam M.Gliński zamyka akcję i podwyższa na 2:0. W 18 minucie mieliśmy rzut wolny z prawej strony boiska. Piłkę w pole karne dośrodkował A.Parkitny, a tam niepewnie interweniuje bramkarz gospodarzy i piłka wylądowała w siatce. Bramkę na 4:0 zdobyliśmy w 60 minucie po pięknym podaniu M.Biernackiego do F.Niejadlika. Filip minął dwóch obrońców i przelobował bramkarza. Wynik ustalił M.Gliński uderzając z lewej strony pod poprzeczkę po podaniu F.Niejadlika. Przez cały mecz gospodarze mieli dwie sytuacje bramkowe, w których fatalnie spudłowali. Cieszy fakt. że mimo tylu zmian w naszym zespole cały czas nadawaliśmy ton wydarzeniom na boisku. Po raz pierwszy nie ustępowaliśmy rywalom warunkami fizycznymi, głównie za sprawą zawodników z rocznika 2000. Dzięki tej wygranej wróciliśmy na fotel lidera i za tydzień jedziemy do Niemodlina z przewagą dwóch punktów nad Sokołem. Na 99% ten mecz zadecyduje o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej.''