OKS Olesno - Piast Strzelce Opolskie 3-1 (1-0)

OKS: D.Sitek (A.Gruca) - M.Bawej, A.Prochota, J.Skonieczny, M.Skonieczny, J.Famuła, K.Janicki,
P. Świtalski, T.Flak, P. Ceglarek, T.Kubik
Z ławki: M.Prochota, A.Huć, T.Siemski, A.Huć, G.Sabok, M.Owczarek
Trener Krzysztof Meryk
''Przekonywujące zwycięstwo odnieśli podopieczni Krzyśka Meryka. Dominacja nad zespołem Piasta ani przez moment nie podlegała dyskusji, ale za sprawą dobrze spisującego się bramkarza gości na bramkę czekaliśmy do 32 minuty meczu.. Z boku boiska odważnie zaatakował obrońcę Tobiasz Flak, dwukrotnie wygrał ''przebitkę'' i piłka trafiła do Adama Hucia, który po indywidualnej akcji pokonał golkipera Strzelec.
Druga połowę rozpoczęliśmy z przytupem. Kolejna asysta Tobiasza Flaka do Adama, tym razem głową i w 39 minucie prowadziliśmy 2-0. Dwie minuty później Kuba Skonieczny strzałem z pola karnego podwyższył na 3-0 i  było właściwie po meczu. Honorową bramkę Piast zdobył po strzale z rzutu wolnego, kiedy piłka wpadła idealnie pod poprzeczkę. Akcję gości ograniczały się jedynie do wrzutek w nasze pole karne i liczenie na błąd bramkarza lub stoperów.
Przed nami jeszcze dwa spotkania z ostatnimi drużynami w tabeli i walka o czwarte miejsce na zakończenie rozgrywek.''