żółte kartki: Gąsiorowski

sędziował: Dominik Szopa

Mechnice: Mikitów -S.Jarek,Zyla,Biskup/'58Pasoń/,Kania,Przywara/87P.Jarek/,Prymula,Greinert,Gala,             Argier,Czajkowski

OKS: Zawada - Pawlik,Krzymiński,Kalus,Lasik - Flak,Skowronek,Bienias,Kamski/'73 Gąsiorowski/,Piontek           /'76 Woźnik/  -  Jantos/'69 Oblonk/

Spotkanie w Mechnicach rozpoczęliśmy od zdecydowanych ataków na bramkę gospodarzy bo już po kilku minutach stworzyliśmy dwie dogodne okazje zakończone jednak niecelnymi strzałami. Po chwili „setki’ mieli Jakub Pawlik i Marcin Jantos ale dobrze interweniował bramkarz Mechnic. Jednak w 31 min. nie miał nic do powiedzenia gdy składną akcję naszego zespołu pewnie wykończył Marcin Jantos 1:0. Jeszcze przed przerwą świetną okazję miał Dominik Flak ale wynik do przerwy się nie zmienił…

Druga połowa podobna - mieliśmy kolejne świetne okazje bramkowe / Bienias,Jantos/ a w 75 min. Michal Bienias trafił w słupek. Wynik z pierwszej połowy jednak pozostał bez zmian.

Notujemy trzecie kolejne zwycięstwo ligowe będąc jedną z trzech drużyn z kompletem zwycięstw.To wymarzony start w nowy sezon!  A za tydzień gramy w Oleśnie ze Startem Namysłów,który również nie stracił jeszcze punktu....