Udane zakończenie rundy!
Plon Skoroszyce - OKS Olesno 1:2(0:2)
OKS: Polak W.-Famuła J.,Siemski T.(73' ż.k),Molski G.,Pawlik J.(73' ż.k.)-Wolny Sz.(53' Świtalski P.).Małolepszy R.,Wnuk N.,Huć A.,Trzęsiok N.-Zug D.
''Ostatni mecz w rundzie jesiennej i kolejne zwycięstw odniesione znowu po trudnym i nerwowym meczu. Tym razem jednak to nie rywale spowodowali nerwową końcówkę, ale nasi zawodnicy. Od początku meczu stwarzaliśmy sobie sytuacje i to te z gatunku stuprocentowych. Niestety, fatalna skuteczność naszych zawodników, którzy w pierwszej połowie nie wykorzystali 4 sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy spowodowała, że zamiast do przerwy prowadzić 6:0 było tylko 2:0 dla nas. W 31 min. po wyrzucie z autu A.Huć głową zagrał do D.Zuga, który urwał się obrońcom i lewej nogi uderzył obok bramkarza. Cztery minuty później piękna akcja lewą stroną Sz.Wolnego, podanie do D.Zuga,który z pierwszej piłki uderza w słupek. Na szczęście w polu karnym znalazł się N.Trzęsiok,k tóry nie miał problemów ze zdobyciem bramki. Na początku drugiej połowy znowu mamy sytuację sam na sam i znowu bramkarz Plonu broni. W 54 min. gospodarze zdobywają kontaktową bramkę i nasi juniorzy do końca meczu przyjęli sposób gry rywala - to znaczy chaotyczna gra w środku pola i liczenie,że coś ,,wpadnie''. Zamiast spokojnego zwycięstwa,mieliśmy niepewność czy jakieś przypadkowe zagranie nie skończy się golem dla gospodarzy. Na usprawiedliwienie naszych zawodników trzeba dodać, że murawa na boisku przypominała ,,klepisko'' i ciężko było dokładnie rozgrywać akcje.
W związku z tym, że Namysłów zremisował w tej kolejce zostaliśmy samodzielnym liderem po rundzie jesiennej. Miejmy nadzieję, że to samo miejsce będziemy zajmować po zakończeniu całego sezonu. Do tego jednak daleka droga,a dokładnie 11 meczów,które rozegramy w rundzie wiosennej.''