W młodzieży siła-awans juniorów,trampkarzy,młodzików!!!

W młodzieży siła-awans juniorów,trampkarzy,młodzików!!!

Wielki sukces naszych drużyn młodzieżowych - we wszystkich kategoriach I ligi nasze drużyny zajęły pierwsze miejsca pewnie i zasłużenie awansując do najwyższej wojewódzkiej ligi.

1.

Awans do Opolskiej Ligi Juniorów zapewnili sobie nasi juniorzy starsi /trener Arkadiusz Świerc/. Swoją dominację udowodnili w ostatnim meczu  wygrywając na wyjeździe z wiceliderem Startem Jełowa 6:1 zajmując I miejsce.

Po wielu latach nieobecności wracamy na najwyższy szczebel rozgrywek juniorskich, w których odnosiliśmy przed laty spore sukcesy - mistrzostwo województwa w sezonie 2002/2003 i wicemistrzostwo dwa lata później /trener Zbigniew Bienias

Król strzelców: Grzegorz Siemski - 23 bramki:

2.

Na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek zwycięskim meczem z Victorią Chróścice awans do Opolskiej Ligi Trampkarzy zapewniła sobie nasza drużyna młodzieżowa grająca w I lidze trampkarzy. Wiosną będzie więc grać w najwyższej klasie rozgrywkowej tej kategorii.

Taki był plan i cel przed sezonem, ponieważ w rocznikach 2009/10 czujemy się w skali województwa dosyć mocni i chcemy to potwierdzić na najwyższym szczeblu!

Brawa dla chłopaków i trenera Krzysztofa Meryka!

Również dwa ostatnie mecze nasi trampkarze wygrali i bez porażki,z przewagą 8 punktów nad drugim MKS Kluczbork wygrali tę ligę!

Król strzelców: Michał Gliński - 33 bramki

3.

Również młodzicy starsi pod wodzą trenera Sebastiana Kopela  z pierwszego miejsca awansowali do Opolskiej Ligi Młodzików ! W bezpośrednim meczu o tym decydującym wygrali 20.11. w Oleśnie ze Startem Namysłów 3:1 /bramki: Baros, Drynda,Panicz/

Król strzelców : Marcel Panicz- 24 bramki

=========================================================================

Regulamin rozgrywek młodzieżowych OZPN przewiduje,że po rozegraniu rundy jesiennej awans do klasy wyższej uzyskują dwie najlepsze drużyny.

Przypominamy ,że wszystkie wyniki,strzelcy i tabele drużyn młodzieżowych na podstronie w zakładce "młodzież" na stronie głównej.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości