Wygrana w pucharze

LZS Kuniów 1 : 4 OKS Olesno

OKS Olesno : Zawada - Konieczny, Krzymiński, Ficek, Flak, Baros, Hober, Jaroń, Świerc, Setlak, Jasina

Rezerwowi : Skowronek, Jeziorowski, Kallus, Sładek, Huć 

Trener : Krzysztof Meryk  Drugi trener : Arkadiusz Świerc  Kierownik drużyny : Adam Kutynia 

Pierwsza połowa całkowicie nie ułożyła się po naszej myśli. Mimo różnicy dwóch klas rozgrywkowych, nie było widać wielkiej róźnicy w grze obu zespołów. Nasi piłkarze w pewnym sensie "dostosowali" się poziomem gry do rywala i nie stwarzali wielkiego zagrożenia pod bramką rywali. Wprawdzie przez większość czasu to OKS był przy piłce, ale nie przekładało się to na bramki. Stworzyliśmy łącznie trzy groźne sytuacje bramkowe, ale przy każdej z nich zabrakło dobrego wykończenia. Krótko przed przerwą to LZS Kuniów strzelił bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najlepiej do piłki wyskoczył Jana i posłał ją do bramki Zawady. 

Na szczęście druga połowa była już całkiem inna, a nasi piłkarze o wiele lepiej w niej zagrali. Pierwszego gola zdobył w 57' Hober, z dystansu strzelając celnie do bramki gospodarzy. Piłkarze z Kuniowa nie zdążyli dobrze wznowić gry, a Setlak podwyższył prowadzenie OKSu na 2:1. Po tym trafieniu rozpoczął się okres całkowitej dominacji naszej drużyny na boisku. Kolejne bramki dla naszej drużyny zdobyli Jeziorowski i Jasina, a mecz zakończył się rezultatem 4:1.

W następnym pucharowym meczu nasi piłkarze zmierzą się z Olimpią Lewin Brzeski.