OKS II Olesno – Sokół Bierdzany 12-1 (5-1)

OKS: A.Gruca (M.Janicki) – B.Kalinowski, D.Barowski, D.Górski, M.Struzik, K.Famuła, A.Górok,

K. Adamus, M.Prochota, J.Dębski, G.Siemski

Na zmianę weszli M.Drynda, F.Wójcik, M.Owczarek, A.Sobczyk,

Bramki: G.Siemski – 7, M.Drynda – 2, M.Prochota, K.Adamus, F.Wójcik

"Po zeszłotygodniowej porażce druga drużyna trampkarzy poprawiła sobie humory wysoko pokonując rówieśników z Bierdzan. Wynik mógł otworzyć już w 3' Jasiu Dębski, ale jego strzał z rzutu karnego trafił w słupek. Skoro nie wyszedł strzał to nasz napastnik postanowił zostać królem asyst i wywiązał się z tego zadania znakomicie:

11' - Dębski prostopadle do Grzesia Siemskiego i 1-0

15' – bliźniacza akcja i mamy 2-0

20' – kontra gości, zawodnik Bierdzan szybszy od naszych obrońców strzela kontaktową bramkę

26' – kontra w drugą stronę, J.Dębski sam na sam z bramkarzem, ale podaje jeszcze do G.Siemskiego i mamy 3-1

30' – ''tysiąc'' podań w polu karnym gości, w końcu piłka trafia do J.Dębskiego który wykłada na 16m do Maksa Prochoty a ten trafia idealnie pod poprzeczkę na 4-1

32' – Kamil Adamus świetnie ogrywa obrońcę, ale jego strzał doskonale broni bramkarz Bierdzan

35' – G.Siemski wywalczył piłkę pod polem karnym, ze spokojem mija bramkarza i na przerwę schodzimy z prowadzeniem 5-1

36-39' – jak tylko rozpoczęła się druga połowa kolejne trzy szybkie gole Olesna- dwie Mateusza Dryndy i kolejna Grześka Siemskiego 8-1

42' – Maksio Prochota uderza w słupek, a za chwilę zamiast strzelać podaje bramkarzowi

50' – indywidualna akcja Kamila Adamusa, który mija obrońcę, następnie plasowanym strzałem przy słupku pokonuje bramkarza 9-1

55' – piłka posłana wzdłuż linii bramkowej i niezawodny Grześ Siemski jest na miejscu 10-1

57' – Grzesiek zdobywa swoją siódmą, a jedenastą bramkę dla OKS-u

59' – ''Mexes'' Prochota uderza, bramkarz broni ale jest na miejscu Franek Wójcik i zamyka wynik spotkania 12-1 !!!