Pogrom w Czarnowąsach!
Swornica Czarnowąsy - OKS Olesno 1:7(1:2)
OKS: Jeziorowski B.- Famuła J.,Molski G.,Siemski T.,Pawlik J.- Kubik T.,Huć A.,Trzęsiok N.,Skonieczny J.(41' Skonieczny M.),Wolny Sz.(64' Polak W.) - Kuzaj M.
Złe miłego początki - tak się zaczął ten mecz dla naszej drużyny. Mimo, że od pierwszego gwizdka inicjatywa należała do nas, to w 10. minucie nasza obrona popełniła błąd. Wrzutka z rzutu wolnego zza połowy boiska na nasze pole karne, a nasi środkowi obrońcy nie upilnowali napastnika gospodarzy, który strzałem obok naszego bramkarza dał Swornicy prowadzenie. Na szczęście to był jedyny nasz błąd w meczu, a już chwilę później A.Huć potężnie uderzył z dystansu, sprawdzając wytrzymałość poprzeczki.
W 21. minucie strzał T.Kubika z rzutu wolnego z ok. 25 metrów minimalnie minął poprzeczkę. W 28. minucie świetna akcja Nila Trzęsioka, który na prawej stronie minął trzech rywali i podał do Tobiasza Kubika, a ten strzałem z pola karnego dał nam wyrównanie. W 37. minucie strzał M.Kuzaja odbija bramkarz, ale na miejscu jest Adam Huć i prowadzimy do przerwy 2:1. Druga połowa to  już mecz do jednej bramki. W 46. minucie dwójkowa akcja Hucia i Trzęsioka i ten pierwszy mocnym strzałem podwyższa na 3:1. Cztery minuty później Nilo Trzęsiok przepięknie uderza dwudziestu metrów i piłka po rękach bramkarza ląduje w okienku bramki gospodarzy. W 56. minucie T.Kubik centruje z rzutu rożnego, a w polu karnym piłkę do bramki kieruje głową Gabriel Molski. W 63. minucie A.Huć podaje do Szymona Wolnego, ten uprzedza obrońców i prowadzimy już 6:1. Wreszcie w 69. minucie Adam Huć strzela kapitalnie rzutu wolnego z ok. 17 metrów, trafiając idealnie w okienko.
Nasi młodzi zawodnicy zagrali naprawdę świetny mecz, mając cały czas zdecydowaną przewagę. Trzeba mieć nadzieję, że podobnie zagrają w najbliższą niedzielę w meczu z liderem tabeli, Startem Namysłów. Będzie to prawdopodobnie mecz, który zdecyduje kto wywalczy awans do Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych, bo te dwa zespoły mają już zdecydowaną przewagę nad resztą stawki.