Wygrana juniorów

1 Liga Juniorów Młodszych

Swornica Czarnowąsy: OKS Olesno2:3(0:1)

OKS Olesno : Gruca A.(70' Janicki M.)-Famuła M.(70' Jeziorek K.), Rogowski M.(ż.k.), Kalinowski B.(k.), Kubas D.-Dębski P.(85' Kokot P.), Wójcik F., Stróżyk M.(60' Jeż S.),Górok A.(75' Kiełbus M.), Siemski G.-Psyk A.(60' Flak P.)

Rezerwa: Famuła B.

Pierwszy mecz po przymusowej przerwie nasi juniorzy młodsi zakończyli zwycięstwem po bardzo wyrównanym spotkaniu.Dwa razy wychodziliśmy na prowadzenie i gospodarze dwa razy wyrównywali.Najpierw w 22 min. G.Siemski wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na nim.Niestety w 48 min.Swornica wyrównała po błędach naszych obrońców.W 65 min.P. Dębski uderzył z rzutu wolnego, bramkarz rywali odbił piłkę, ale na miejscu znalazł się P.Flak dając nam znowu prowadzenie.W 78 min. znowu nasz błąd wykorzystują rywale i znowu jest remis.Wreszcie w 83 min. P Flak jest faulowany w polu karnym i niezawodny G.Siemski z karnego daje nam zwycięstwo.Trzeba podkreślić, że gospodarze tanio skóry nie sprzedali, stwarzając sobie kilka dobrych sytuacji, ale na szczęście doskonale w bramce spisał się najpierw Arek Gruca,a potem Marek Janicki.Z drugiej strony my też mieliśmy kilka stuprocentowych okazji, niestety zawiodła skuteczność.

W niedzielę drugiego maja gramy mecz u siebie,tym razem z Ligotą Oleską, która w tej kolejce niespodziewanie wysoko pokonała Piasta Strzelce Opolskie.Z kolei 5.05 o godz.17 gramy mecz znowu u siebie, tym razem z Polonią Nysa (jest to mecz zaległy,z powodu przerwania rozgrywek)