Zwycięstwo młodzików w meczu z Namysłowem

OKS I Olesno - AP Namysłów 4-1 (2-0)

Skład : K.Suchecki (D.Mycka) - F.Dudek, I. Więcław, N. Bieniek, M.Smoliński, H. Lerche, M. Blukacz, S. Kościelny, M. Gliński

Na zmiany - M. Przyklenk, J.Brodowy, W. Wiktor

bramki : 

Szymon Kościelny 28`

Maciej Smoliński 30`

Maciej Blukacz 31`

Michał Gliński 43`

Kalendarz ligi młodzika tak się ułożył, że podopieczni Sebastiana Kopla w ciągu tygodnia muszą rozegrać 3 mecze z czołowymi drużynami ligi, które mogą zadecydować czy uda się bić o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Pierwsze spotkanie zaliczone na plus. W poniedziałek podejmowaliśmy lidera z AP Namysłów i choć gra naszych zawodników nie porywała, to przynajmniej w stosunku do poprzednich potyczek poprawiliśmy skuteczność.

Pierwsze 20 min bardzo nerwowe i chaotyczne z obu stron, szybko traciliśmy piłkę by po chwili ją odzyskać. Dopiero w końcówce udało się uporządkować grę co od razu przyniosło efekt i na przerwę schodziliśmy z dwubramkową przewagą.

Tuż po przerwie Maciek Blukacz strzela na bramkę, pierwszy strzał Kajtek Orzeszyna broni, ale przy dobitce jest już bezradny i praktycznie ten gol ustawia już mecz.

Już w czwartek (29.04.2021) wyjazd na mecz z Soccer Collage Łubniany, a w poniedziałek (03.05.2021) gościć będziemy KS Krasiejów.