Wygrana z Namysłowem!
OKS Olesno  - Start Namysłów 2:1(1:0)
OKS: Jeziorowski B. (75' Sitek D.)-Famuła J. ,Molski G.(41' Famuła K.),Sąsała S.,Pawlik J.-Barowski D.,Ligendza D.,Wolny Sz.(41' Konieczny M.),Skonieczny J.,Flak T.(78' Ceglarek P.)-Skonieczny M.
"Tym razem zwycięstwo naszych juniorów młodszych nie było tak okazałe jak tydzień temu, ale zostało wywalczone po ciężkim boju i naprawdę dobrym meczu. Trzeba podkreślić bardzo dobrą grę defensywną naszej drużyny, która nie pozwoliła na wiele rywalom. Od początku meczu gra toczyła się głównie w środku pola i mimo tego, że ustępowaliśmy przeciwnikowi warunkami fizycznymi, nie daliśmy im swobodnie rozgrywać piłki. Sami natomiast przeprowadziliśmy kilka dobrych akcji, z których jedna w 21 min. zakończyła się golem. Po dośrodkowaniu M.Skoniecznego w pole karne D.Barowski uderzył nie do obrony i wyszliśmy na prowadzenie 1:0, a ten wynik utrzymał się do przerwy. Niestety, druga połowa zaczęła się dla nas bardzo pechowo. W 43 min. goście wyrównali z wątpliwego rzutu karnego .Na szczęście już 3 minuty później nasi zawodnicy wyrównali. Indywidualna akcja D.Ligendzy zostaje przerwana faulem tuż przed polem karnym, ale sędzia stosuje przywilej korzyści. Do piłki dochodzi M.Konieczny i nie daje bramkarzowi szans. Do końca meczu nic się już nie zmieniło i to my zdobyliśmy 3 punkty.
Niestety, po raz kolejny daje znać o sobie bardzo wąska kadra naszych dwóch drużyn juniorskich. Musieliśmy dokonać zmian w połowie spotkania, aby umożliwić występ trójki juniorów młodszych w niedzielnym spotkaniu juniorów starszych(którzy w niedzielę pokonali rywali 18:0 mając tylko dwunastu zawodników w składzie). Do tego doszła jeszcze kontuzja naszego podstawowego obrońcy T.Siemskiego, który na piątkowym treningu skręcił staw skokowy. Będzie naprawdę ciężko ze składem w kolejnych spotkaniach, tym bardziej, że obydwie drużyny rozegrają swoje mecze w niedziele.
Juniorzy młodsi już w najbliższą niedzielę (28 październik) o godz. 10.00 zagrają na wyjeździe z wiceliderem Stalą Brzeg.