Wysokie zwycięstwo juniorów młodszych
LZS Przywory - OKS Olesno 0:5 (0:3)
OKS: Jeziorowski B.- Pawlik J.,Siemski T.,Molski G.,Famuła J.(68min. Lelek M.) - Trzęsiok N.(68 min. Świtalski P.),Flak J.,Wnuk N.,Huć A.,Wolny Sz.(41 min.Kubik T.) - Zug D.(65 min.Kuzaj M.)
''Na początku rundy wiosennej odnieśliśmy zdecydowane zwycięstwo w Przyworach. Przez cały mecz mieliśmy zdecydowaną przewagę.Dość powiedzieć,że gospodarze pierwszy celny strzał na naszą bramkę oddali pod koniec meczu.W 10 min. wrzutka Natana Wnuka z prawej strony i Szymon Wolny strzałem obok bramkarza daje nam prowadzenie. Minutę później kopia tej akcji, ale tym razem Adam Huć podaje a kończy Nilo Trzęsiok i mamy 2:0.
W 39 min. Dawid Zug w dwójkowej akcji z Adamem Huciem i ten kończy uderzeniem z 20 metrów obok bezradnego bramkarza. W 49 min. po rzucie rożnym bramkarz gospodarzy wypuszcza piłkę, ale na miejscu jest Tobiasz Kubik i pakuje piłkę do bramki na 4:0. W 67 min. piękny rajd Kubika, który po lewej stronie minął kilku rywali i dograł na 11 metr do Mateusza Kuzaja, a ten strzałem w górny róg ustalił wynik spotkania.
Oprócz wysokiej wygranej cieszy bardzo mądra gra naszych piłkarzy, którzy potrafili spokojnie rozegrać piłkę na swojej połowie zmuszając rywali do biegania za nią, żeby za chwilę prostopadłym zagraniem uruchomić nasz atak. Ta wygrana pozwoliła nam wskoczyć na drugie miejsce w tabeli. Za tydzień czeka nas wyjazd do Skrabimierza. Miejmy nadzieję,że przywieziemy równie korzystny wynik.''